Стильний бісер. Сучасно і унікально

Стильный бисерАвтор: Вирко Е.В.
Назва: Стильный бисер. Современно и уникально
Видавництво: СКИФ, Эксмо; Донецьк.
Рік: 2006
Формат: djvu
Розмір: 5,5 Мб
Мова: Російська


Короткий опис:

Вироби з бісеру завжди оригінальні і елегантні. Це та «родзинка», яка надає вишуканість будь-якого вбрання і підкреслює смак його власниці. Бісер недорогий і цілком доступний, тому ви зможете самостійно виготовити модні аксесуари та прикраси, скориставшись нашою книгою.

Дане видання містить унікальні авторські розробки моделей з бісеру. Майстер бісероплетіння поділилася знаннями і накопиченим досвідом і розкрила всі свої секрети поводження з бісером.

Завдяки використанню доступних матеріалів і нескладних методів плетіння всі вироби легко здійсненні. Їх може виготовити будь-хто – від початківця до майстра. Допоможе в цьому детальна інструкція по збірці моделей, яка супроводжується докладними кольоровими схемами, фотографіями виробів і конструктивних елементів. У книзі дається перелік матеріалів і їх витрата. Відмінною рисою даного видання є вказівка передбачуваного часу виготовлення аксесуарів і прикрас з бісеру.

Ваше терпіння і рекомендації автора допоможуть вам стати справжнім професіоналом у створенні дивовижних речей з бісеру.

Цитати з книги (переведено на українську)

Виготовлення прикрас з бісеру – один із старовинних видів народної творчості. Мистецтво бісероплетіння прийшло до нас із глибини століть, передаючись із покоління в покоління.

Робоче місце має бути зручним. Працювати краще на рівній поверхні, бажано на столі, який повинен бути добре освітлений. Для того щоб бісер не змішувався, його можна розібрати за кольором і розсипати по плоским коробочках або кришечками.


Скачати для ознайомлення:

Depositfiles:

http://depositfiles.com/files/b6cvhzfva

Letitbit:

http://letitbit.net/download/19143.1e07a888f44679e823f8eb2b1a1f/stilni_biser.djvu.html


Опубліковано у Скачати книги по вишивці | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *