5 правил при виготовленні оберегу

Оберіг -це давній добрий символ наших предків, з допомогою яких вони намагались захиститись від зла. Колись люди вірили в існування добрих і злих сил у ній. Проте і в наш час не можна заперечувати існування таких сил. Тому тема оберегів актуальна і сьогодні. Адже з допомогою оберегів наш народ зберіг свою родовідну пам’ять, історію, культуру. Оберегами можуть бути різні символи: кола, розетки, хрести. При цьому дуже часто в оберегах використовується вишивка.

Далі розглянемо 5 основних правил, які слід дотримуватись при виготовленні оберегу.

Правило перше. Обереги не можуть бути виготовлені для себе.

Правило друге. Ніхто не може змусити кого-небудь виготовити для себе оберіг або вблагати зробити це. Обереги виготовляються тільки з доброї волі і від чистої душі.

Правило третє. Найсильніші обереги – ті, які виготовлені, зроблені для вас вашими кровними родичами: батьком, матір’ю, братом, дітьми. Подружні зв’язки за традицією не вважаються кровною спорідненістю, але, якщо подружжя гармонійне і щасливе, взаємно створені обереги теж мають велику силу.

Правило четверте. Потрібно дуже ретельно ставитися до вибору матеріалів для оберегів, адже часто матеріал (камінь, дерево), яке хороше для вас, зовсім не підходить для того, кому ви цей оберіг створюєте.

Правило п’яте. У процесі створення оберега ви повинні постійно думати про ту людину, для якої ви його робите, тримати перед уявним поглядом його образ, відчувати його енергетику, настрій, характер, потреби.

Якщо ви будете неухильно дотримуватися усіх цих п’яти правил, ймовірно, зроблений вами оберіг дійсно зуміє захистити свого господаря від безлічі бід і напастей.

Найбільш безпечні, доступні та зручні для виготовлення оберегів матеріали – це звичайні нитки: шерстяні, лляні, бавовняні. А самим простим оберегом з давніх часів вважалася вишивка. Вона традиційно була присутня на будь-якій тканині, рушнику, одязі. Головне у вишивці-оберегу – колір і візерунок. Колірна гама повинна відповідати тій частині спектру, яку вишивка покликана захищати.

Опубліковано у Загальне | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *